Mamafest 2018+soutěž o lístek zdarma

Dnes bych vás ráda pozvala na blížící se březnový Mamafest, který je určený nejen maminkám, ale všem lidem, co by rádi restartovali kariéru. Akce se koná 17.3.2018 v Jack Daniels Musician Factory v Holešovicích.


Minikonference zaměřená na ženy/mámy, které čeká návrat do pracovního procesu. Zaměřili jsme se jak na ty, co chtějí začít podnikat, tak i na maminky, které hledají zaměstnání nebo přivýdělek. A dostane se i na neziskový sektor, kde jsou ženy velmi aktivní.


Celý den plný inspirace, nových kontaktů a nápadů. Skutečných příběhů, ve kterých nepůjde jen o byznys, ale o touhu, abyste dělaly, co vás baví, naplňuje, v čem vidíte smysl a co vám nenaruší chod rodiny, nebo manželství.


Přijďte se nastartovat.


Na co se na Mamafestu můžete těšit?


Na přednášky i reálné příběhy jiných maminek. Na programu bude:
  • Lucie Václavková poradí s nastavením podnikání - chcete začít? Přijďte si ji poslechnout.
  • Miriam Vránová - zkušená PRistka, která radí ostatním ženám, jak vést a zakládat neziskovky.
  • Zora Arazimová - pracuje 6 let v v oboru HR, zároveň založila neziskovou organizaci Genixa, kde pořádají workshopy na témata související s hledáním zaměstnání.
  • Tereza Veselá - určitě ji znáte jako blogerku Madame Coquette, nyní se věnuje profesionálnímu focení. Zajímá vás její příběh?
  • Pavla Dandová je také blogerka, kromě toho vede kurzy o nošení dětí a založila nadační fond S lehkou hlavou.
  • Lucie Šálená si založila e-shop s hračkami Chytrá opička. Co vše vedení e-shopu znamená?
  • Jana Hejnicová nastoupila do startu-pu Dodo. Jaké to pro ni bylo nastoupit do zaměstnání? Jak se připravovala na pohovor? I ona ale chystá vlastní projekt pro mámy Mamarket.
  • Petra Uharček se věnuje blogování už několik let, z jejího blogu Myhomestyle se postupně také vyčlenila část s e-shopem. Kde bere nápady a čas na tvorbu?
  • Gabinu Hrdina si vybavíte, když se řekne houpací prkno. Její značka Utukutu proráží do celé Evropy, přitom začínali teprve v roce 2014. Je složité vyrobit a prodat vlastní hračky?


Sháníte brigádu nebo přivýdělek? Na programu vystoupí také Aneta z Mavimi - projektu, který dává maminkám možnost získat práci na flexibilní úvazek. Zájem je i o přednášku na téma založení e-shopu.


Lístek stojí 250 Kč.


V ceně jsou nejen přednášky, ale taky malé občerstvení a poukázka na kávu.

V tombole můžete získat třeba kupón na dentální ošetření od Canadian Medical, termotriko české značky ScutumWear, růžový diář Doller, roční pronájem e-shopu od Shoptetu, láhev růžového vína i poukázku od Feeda nebo Biana.

VŠE O AKCI ZDE.


1. Podmínkou soutěže je pouze pravidelný odběr mého blogu (najdete vpravo v postranní liště).
2. Lajk facebookové stránky Vintage ByGabra
3. Do komentáře napište své jméno pod kterým lajk dáváte a e-mailovou adresu.


Soutěž bude ukončena 11.3 kolem 20h:-).

Mějte se krásně, držíme vám s Matyáškem pěsti a snad se na vás štěstí usměje!

Vaše


CONVERSATION

0 komentářů:

Okomentovat

Jste skvělí! Děkuju za Vaše komentáře ♥