Designové i jiné hračky, které u nás frčí

Mr. Matyášek je příznivcem hraček spíš občasným, možná zatím, možná ho prostě zajímají víc jiné věci, zdá se být technický tip a možná jen vymýšlí lumpárny:D vážně nevím. Nesrovnávám ho s ostatními, protože každé dítě je jedinečné a tak i jeho zvyky a chování. Co by ovšem mohl dělat celý den je lézt až na strop, vypínat zapínat vypínače, zkoumat všelijaká světýlka, rozebírat co se dá, lítat jako drak a dělat kuk a baf:DDD.


Pokud hledáte inspiraci na hračky pro dítě (nad 1 rok), máme pro vás dnes pár tipů, který u nás právě frčej:-). Donedávna to byla zelená, velice hlučná želva, které došly baterky - bohudíkžel:-))).


Myslela jsem, že ho budou bavit hračky, které jsou multifunkční a tvořivé, může s nimi vymýšlet víc využití a ,,blbostí''. Tyto Bilibo mini (k sehnání ZDE) k nim patří.


Líbí se mi, že podporují dětskou fantazii a rozvoj dítěte, využijeme je v pokojíku, na písku i ve vodě (což je praktické zejména proto, že nezaberou v kabelce moc místa).
Matymu se nejvíc líbí, když mi si je dávám na hlavu a kolena. Rád je plní různými věcmi a schovává.


 Na značku jsem přišla nedávno a mám zálusk i na tenhle ,,chytrý'' mráček (i protože by se nám hodil do interiéru:-))).


Další hračkou, kterou bych doporučila, je dřevěná tabulka, se kterou si hrajeme vážně často, dostal jí od mojí kamarádky.


Snažím se ho učit zvířátka a zvuky které vydávají, takže je i dobrou pomůckou k učení.Další jeho vášní jsou míče, míčky, balóny, balónky. Hádejte co děláme jako první, když jdeme do drogérie DM?:D
Tenhle se jmenuje MOX a je to koule s velkou pusou, která ráda jí, mluví a klidně nám i zazpívá.

Je to láska...


Napište mi, co frčí momentálně u vašich dětí, budeme se s Matym těšit!


Mějte se a smějte se!

vaše


CONVERSATION

2 komentářů:

  1. Tak u nás frčelo všechno možný...ze značek, ale můžu doporučit Mellisa and Doug jen si nejsem jistá, jestli jsou i v ČR

    OdpovědětVymazat

Jste skvělí! Děkuju za Vaše komentáře ♥