Deník One line a day

Nedávno jsem zahlídla tenhle pětiletý deník a chtěla jsem si ho objednat. Jako správná skleróza jsem na něj pak dočista zapomněla a připomněl se mi sám, když jsem pokukovala ve Waterstones po knihách. Byla to láska na první prolistování (taky máte rádi vůni nových, nedotčených stránek papíru, ať už u knih nebo diářů?).


Chvíli jsem přemýšlela o Mom's one line a day, ale nakonec jsem si řekla, že Maty má svojí pětiletku od Anne Geddes, tak je řada na mně.Když jsem si tuhle nádhernou knížku donesla domů, tak jsem se rozplývala a hned si jí musela nafotit. Ty barvy a celkový design, ach! Zapřísáhla jsem se, že do něj nebudu čmárat, škrtat, bělítkovat ani psát jako čuně! A zatím to fakt dodržuju - jen mi občas ujede tužka, tak si musím srovnat ruku a vyhubovat si.


Barva deníku, ta záložka a k tomu stylově zlaté stránky? Dokonalé a zároveň jednoduché...


Kdybyste našli podobný deník s adresou, poslali byste ho? Já stoprocentně, občas tajně doufám, že se to stane a já budu za neznámou hrdinku, která vykouzlí úsměv na tváři tomu nešťastníkovi, který jej ztratil (?milý, nebo zákeřný?).


Na každé stránce je datum a pod sebou pět okýnek, kde vyplníte daný rok a události, které chcete v deníku sdílet. Já si většinou píšu zvláštnosti a radosti, co se staly.


Strašně se těším, až za těch pět let budu listovat svým zašpiněným a časem pohlazeným deníkem, ve kterém budu číst své retro-radosti a retro-starosti. Budu v něm mít zdokumentované jak stárnu a jak moje dítě roste a učí se novým věcem. Možná mi z toho bude trošku smutno, ale zastavím se a na pár chvil budu moc prožít den po dni a zavzpomínat si na věci, které jsem dávno zapomněla.Pět let je sakra dlouhá doba a když si zrekapituluji, co všechno jsem za posledních pět let stihla, tak jsem na těch dalších 5 zvědavá:-).Tak co, nezamilovali jste se do něj? Já bych se s ním nejradši i pomazlila:-)

Jdu si napsat co se dneska událo, než to zapomenu!

Vaše
CONVERSATION

17 komentářů:

 1. Pořád na mě někde vyskakuje :-), asi se po něm taky poohlédnu. Hrozně se mi líbí ta myšlenka, že jednou najdeš nějaký deník/diář s adresou a odešleš ho majiteli :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všimla jsem si, že je teď trendy:-)
   :-) Třeba se někdy zadaří:-)

   Měj se hezky!

   Vymazat
 2. Přijde mi to jako neuvěřitelně zajímavý koncept :) Bavilo by mě dozvídat se, co jsem dělala přesně před rokem. Ale jak se znám, asi bych často zapomínala, poznámku si tam vepsat :/ No třeba se jednou rozhoupu a taky si něco takového pořídím :D
  Veronique beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noo, popravdě já občas dopisuju den až dva zpětně, ale to si člověk ještě pamatuje:-). Tak za pět let dám POST těch největších legrací a extrémů z diáře One line a day:-)

   Vymazat
 3. Nápad těchto deníků se mi neskutečně líbí, proto jsem si minulý rok pořídila Q&A a Day, což je taky pětiletý deník - no, jediný problém je, že některé dny na to úplně zapomínám :/ Deník si píšu normální, ale kdybych si ho nepsala, tak bych si snad i pořídila tento. Každopádně designy jsou opravdu povedené :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je super, já si deník psala jako teenager, teď už na to nějak nemám chuť a ani moc času, tak je pro mě spíš zajímavá tato varianta. A tím že je tak krásnej tak mám jistotu, že neskončí na dně nočního stolku:-))

   Vymazat
 4. Fakt hezký 💕 Ja spoléhám na svůj Pohodář :))
  YOURVEE.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Je to naprosto úžasná myšlenka a knížka vypadá skvěle :) Vím, že to hodně letělo i u Youtuberek (jestli to byla přesně tato knížka) a už tehdy se mi to moc zalíbilo.

  Cosmokočka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je vid? Ja jsem z nej nadsena a prekvapuje me, ze neni v CR skoro nikde k sehnani:/

   Vymazat
 6. Vypadá to moc zajímavě a zábavně. rozhodně děkuji za inspiraci :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem rada, ze jsem mohla nekoho inspirovat! Mej se krasne!

   Vymazat
 7. Ten nápad je super a ráda bych si něco takovýho taky pořídila :) jen mám problém s tím, že mi nic nevydrží dlouho a tak se bojím, že po měsíci by ty stránky nebyly popsaný a byla by to prostě děsná škoda... ale ten nápad je super!

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Secrets of M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jo, napad je super! Jdi do nej, je tak krasnej ze ti bude lito ho nepopsat celej;)

   Vymazat
 8. mne sa tiež veľmi páči :) bude to raz krásna spomienka :)

  OdpovědětVymazat
 9. No niečo takéto som skúšala, ale vydržalo mi to asi 20 dní a potom som na to zabudla :D

  www.simonazacko.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Jste skvělí! Děkuju za Vaše komentáře ♥